Trudna drabinka w Pucharze, Powrót na boiska BL

• autor: radar6666, 2013-01-07 20:48

Juz w najbliższy czwartek wznawiamy rozgrywki na boiskach Biznes Ligi. O 20.30 zmierzymy się z drużyną IBM BTO. Z kolei juz w najbliższą niedzielę rozpoczynamy udział w Pucharze Ligi w Kazimierzy Wielkiej. Wylosowana zostala dla nas szalenie ciężka drabinka, jednakże nasza drużyna zostanie rzed tymi rozgrywkami bardzo solidnie wzmocniona.

Nasz czwartkowy rywal zajmuje obecnie 6 miejsce w tabeli, jednak nasi zawodnicy podchodza do tego spotkania naladowani pozytywną energią, gdyż tuz przed przerwą świateczną przegraliśmy nasz pierwszy mecz w historii występów w BL, stąd we wszystkich nas siedzi chęć rehabilitacji oraz zaczęcia nowej wsaniałej serii. Na to spotkanie juz dziś zapraszamy wszystkich kibiców.

W pucharze Ligi los nie okazal sie dla nas łaskawy w 1 rundzie coprawda zagramy z 3 ligowym Naprzodem, jednakże później czeka na nas Lewart z występującym w naszej drużynie w rozgrywkach BL Patrykiem Klepaczem, a w przypadku awansu jedna z drużyn z trójki Rolmet,Pływalnia KOS, Strzelec Chroberz.. Tak więc droga do ćwierćfinału będzie bardzo trudna. Na pocieszenie jednak trzeba tu nadmienić, iż w meczach pucharowych zagra w naszej drużynie zawodnik jakiego CV nie ma żaden z naszych piłkarzy -  64 spotkania w reprezentacji Polski, udział w Euro 2001 w Moskwie, wystęy w Wiśle Krakbet - aktualnie wystepujący w Jedynce Busko Zdrój Robert Dąbrowski.