Strata lidera w PLF

• autor: radar6666, 2013-01-07 20:32

W rozegranych w ostatnim czasie dwóch kolejkach PLF nasza drużyna ograla pewnie Galerię Mebli 7-1 oraz zremisowała po zaciętym meczu z Rolmetem 4-4. 4 punkty zdobyte w tych spotkaniach niestety nie dały  nam utrzymać rowadzenia w tabeli, gdyż drużyna Auto-Artu nie zgubiła jak dotąd punktu i to ona na ten moment jest wyżej w tabeli.

Spotkanie z kazimierskim Rolmetem miało dramatyczny przebieg - dwa razy prowadzilismy dwoma bramkami 3-1 oraz 4-2. Zwycięstwo daliśmy sobie wydrzeć w ostatniej minucie spotkania. Oczywiście mozna przyczepić się do troche gospodarskiego sędziowania, kiedy to arbitrzy raz po raz nabierali się na nurkowanie naszych rywali, jednakże z czystym sumieniem trzeba przyznać, że klasowa drużyna nie daje sobie wyrwać zwycięstwa w takich okolicznościach, Zamiast nastawić się na grę z kontry przy korzystnym wyniku atakowalismy 3,4 zawodnikami, w dodatku często jeden zawodnik zostawal po akcji, z czego skorzystali dobrze dysponowani zawodnicy rywali. W meczu bardzo mogla się podobać gra obydwóch bramkarzy.

Po meczu z Rolmetem przyszła kolej na outsidera rozgrywek - Galerię Mebli. Każdy miał w głowie chęć rehabilitacji za poprzednie spotakanie, jednak nasza gra wyglądała jeszcze gorzej, nie wykorzystaliśmy ogromu sytuacji pod bramką rywala i zlekceważyliśmy kompletnie przeciwnika, co w połączeniu z niektórymi wręcz niewiarygodnymi  interwencjami "Paszczaka" w bramce rywali przyniosło wynik w postaci dość skromnej jak na tą drużynę wgranej i chęć jak najszybszego zapomnienia o dwóch poprzednich spotkaniach.

Teraz przed nami mecze z trzema drużynami z pierwszej 5 w tabeli, w tym z zaprzyjaźnioną drużyną Szybkich i Wściekłych. 6 punktów, bądź wygrana z Pol-Comem jest dla nas celem na tą faże turnieju i pozwoli zająć bezieczne 2 miejsce w fazie play-off.