Czas na najważnieszy mecz - Rolmet

• autor: admin, 2012-12-27 22:58

Wobec rewelacyjnej postawy beniaminka z Proszowic - Auto-Artu w najbliższą niedzielę czeka nas jeden z dwóch najważniejszych pojedynków tej zimy - mecz z Rolmetem Kazimierza Wielka. Kazimierzanie plasują się na 3 miejscu w tabeli, tracąc do nas 3 pkt, tak więc w przypadku przegranej spadniemy na 3 pozycję w tabeli. W przypadku wygranej będziemy pewni, iz w ostatniej kolejce zagramy z Auto-Artem o 1 miejsce w grupie.

Kto się okaże lepszy?? Baran i Blady czy Ciekalski i Rechowicz, Antos czy Łakota, Jacaszek czy Orzechowski. Szczelna defensywa Rolmetu, który stracił do tej pory najmniej - zaledwie 13 bramek czy najlepszy atak tej ligi, który dla SPÓŁDZIELNI zdobył już niemal 60 bramek.

Do meczu przystapimy w najmocniejszym składzie. Już teraz zapraszamy wszystkich na najciekawszy mecz Ii ligi Futsalu czyli SPWiO Sielec Kolonia vs Rolmet Kazimierza Wielka, w najbliższą niedzielę o godz 13.27. Gwarantowana dawka emocji w ilości maksymalnej :)