Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

statystyki szczegółowe

Aktualności

Wygrana z Kilo

• autor: radar6666, 2012-11-25 09:39

W drugiej kolejce PLF odnieśliśmy drugie zwycięstwo - tym razem naszym rywalem bylo Kilo Wiejskiej, które pewnie pokonalismy 7-1 dzięki 3 bramkom Mateusza Bladego. Ponadto bramkarza rywali pokonali po 2 razy Banaszek oraz Antos.

Mecz rozpoczęliśmy w dość okrojonym składzie. W pierwszej 4 wyszli Baran, Blady, Armatys oraz Antos na ławce usiedli Cisowski oraz Lewicki. Dopiero na 2 połowę dojechali Banaszek oraz Wierzbowski. Pierwsza połowa to nieustanne akcje naszej drużyny, niestety zaledwie 3 razy pokonalismy bramkarza rywali, ponadto strzelii oni nam po jednej z kontr bramkę kontaktową. W drugiej połowie kontrolowalismy przebieg meczu dołożyliśmy 4 trafienia i przynajmniej do dzisiejszego dnia utrzymaliśmy pozycje lidera. W stosunku do 1 kolejki nasza gra wyglądal o niebo lepiej, wiele do gry wniósł Blady, który przy większym szczęsciu - w 1 połowie kilkukrotnie obil poprzeczkę i słupki, mógł zdobyć 7-8 bramek. Za tydzień czeka nas spotkanie z Luk-Termem i liczymy, że nasza dobra seria zostanie podtrzymana.