Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

statystyki szczegółowe

Aktualności

Wyróżnienia po 1 kolejce BL

• autor: radar6666, 2012-11-23 23:33

Standardowo jak w ubiegłym sezonie Biznes Ligi również i w tym wybierana jest 7 kolejki oraz najbardziej wartościowy zawodnik meczu. W tym tygodniu wyróznionych zostalo 3 naszych zawodników - w 7 kolejki znalazło się miejsce dla Roberta Banaszka oraz Przemyslawa Antosa. Najlepszym zawodnikiem naszego meczu wybrano Grzeska Barana. Dodatkowo w rozwinięciu realcja spotkania ze strony www.biznesliga.com.pl

relacja sotkania ze strony Biznes Ligi:

"Defensywa Amary przez stosunkowo długi okres czasu nie dopuszczała graczy Spółdzielni pod swoje pole karne. Około 10. minuty jednak wszystko się zmieniło i gospodarze robili z obroną rywala co chcieli. Do przerwy zieloni prowadzili 3:0 po dwóch bramkach Roberta Banaszka i jednym trafieniu Dawida Gwoździa. Grę SPWiO przyjemnie się oglądało, nic jednak nie wskazywało na pogrom w drugiej części meczu. Od początku do końca drugiej odsłony gospodarze dominowali na boisku, strzelając siedem kolejnych bramek. Trzy razy trafił Banaszek (5 goli w meczu), hattricka skompletował Grzegorz Baran (MVP), a jedną bramkę zdobył Mateusz Blady. Goście walczyli zawzięcie jednak nie mogli nic poradzić na świetnych w ofensywie piłkarzy SPWiO. Amara, na pocieszenie, strzeliła honorowego gola w dosłownie ostatniej akcji meczu. Do siatki trafił Piotr Bąbala i arbiter zakończył to spotkanie.

Od pierwszego meczu drużyna z Sielca lideruje w tabeli I Ligi B. Nie jest to zaskoczeniem dla nikogo, gdyż już w poprzednim sezonie pojawiały się głosy, że zieloni poradziliby sobie bez problemu w Extraklasie. Już za tydzień czeka nas bardzo ciekawe starcie dwóch kandydatów do awansu - SPWiO podejmować będzie J&J Skotniki."