A my swoje:)

• autor: radar6666, 2012-11-23 00:29

Na inaugurację sezonu jesień/zima 2012/2013 rogrywek Biznes Ligi pewnie pokonalismy drużynę Amary 10-1. Juz po pierwszej kolejce nasz zespół znalazł sie na czele tabeli. Pięc bramek zdobył Banaszek, 3 Baran, po jednym dołożyli Gwóźdź oraz Blady. Bardzo udany debiut w bramce zaliczył Jacaszek.

Od poczatku spotkania to nasza druzyna narzucila swój styl gry. Mimo, iz bylo to nasze pierwsze spotkanie z obiektem Wandy, które okazalo się o niebo lepsze od balonu Hutnika, to nasza drużyna dyktowała warunki gry choć nasz rywal trenował regularnie dwa razy w tygodniu, a my weszliśmy w rozgrywki z marszu po rozegraniu zaledwie jednego sparingu. Juz od początku spotkania atakowaliśmy naszego rywala wysokim presingiem, a po przejęciu piłki zagraniami z pierwszej pilki z łatwościa dostawaliśmy się pod pole karne rywala. Bardzo dobre zawody rozegral Blady oraz Baran, szczególnie obecność tego drugiego z pewnością pozytywnie wpłynie na naszą grę w sobotniej kolejce PLF. Swoja świetna dyspozycje z meczu kontrolnego potwierdzil Jacaszek, który bronil przez pierwsze 30 minut i zachowal czyste konto. Z pewnością będzie on wzmocnieniem w stosunku do poprzdniej rundy i możemy byc spokojni o obsadę pozycji bramkarza. W meczu rowniez wyróżnili się Gwóźdź oraz standardowo Armatys. Nastepne spotkanie juz w najbliższy czwartek o godz 21.15 z naszym głównym rywalem do awansu - J&J Skotniki. Juz dzis zapraszamy na to spotkanie na obiety krakowskiej Wandy.

autor: ~AMR 2012-11-23 23:33:16

avatar gratulacje i powodzenia ze Skotnikami choc pewnie wam to niepotrzebne będzie bo i tak wygracie:)

autor: ~były bramkarz 2012-11-23 23:54:26

avatar to wnioskuje iż byłem słabszy, jak ten wzmocni zespół. A niby mnie chwaliliście po meczach. Już więcej nie zagram u was.

autor: ~qqq 2012-11-24 00:05:59

avatar nie wiadomo o kogo chodzi ale cóż nowy bramkarz bardzo dobrze bronił. O miejsce w składzie sie walczy a nie obraża że gra ktoś lepszy. Jeśli się uważa że można grać na równi dobrze trzeba to udowodnić a nie płakać po kątach.

autor: ~AMR 2012-11-24 00:06:30

avatar a ten bramkarz dobry tyle że wiele roboty nie miał z nami:P