Przegrana z Elektrownią. Jutro Strzelec.

• autor: admin, 2012-11-17 18:31

W jedynym sparingu jaki rozegraliśmy przed startem nowego sezonu Biznes Ligi ponieśliśmy porażkę z mocną ekipą Elektrownii Skawina. Juz jutro czeka nas ciężkie spotkanie z ekipą Strzelca Chroberz. Co najgorsze do tego meczu przystapimy bardzo osłabieni.

W czwartkowym teście poniesliśmy porażke jednakże bardzo się nią nie przejelismy, gdyz chcielismy sie głównie zapoznać z nową nawierzchnią na jakiej bedą prowadzne rozgrywki oraz sprobować gry z nowymi zawodnikami w drużynie. Praktycznie wszscy zaprezentowali się z korzystnej strony szczególnie nasz nowy bramkarz - Tomasz Jacaszek , który jest klubowym kolegą Tomka Armatysa z krakowskiego Hutnika. Dobry występ zanotowali także Klepacz i Lewicki, którzy gdy lepiej wpasują się w zespół z pewnością okażą sie wzmocnieniem. Ostateczny wynik to 13-11 dla eletrownii. Jednakże juz na obiekcie Wandy, gdzie nie ma dodatku piasku na nawierzchni nasz zespół będzie mógl więcej pograc piłka, tym bardziej że bedą one pilkami futsalowymi z mniejszym odbiciem, więc spokojnie będziemy mogli pograć to co lubimy - piłka po ziemi i na jeden kontakt.

W jutrzejszym juz oficjalnym meczu niestety nie wystapi jeden z liderow zespołu - Mateusz Blady, gdyz w tym czasie rozgrywa mecz w ramach Pucharu Polski Futsalu. Dodatkowo nie wystapi Arek Lewicki, ktory nie dostal na to spotkanie przepustki, jeśli dodamy niepewny występ Grzegorza Barana, oraz fakt iż Banaszek oraz Antos o 13 graja mecze w swoich ligowych drużynach nasza sytuacja staje się beznadziejna. Tak czy inaczej zapraszamy na jutrzejsze spotkanie, w ktorym w wymagającym przeciwnikiem mimo niekorzystnego splotu wydarzeń postaramy się powalczyć o jakąkolwiek zdobycz punktową, z nadzieją iz nasza kadra w kolejnych spotkaniach będzie juz zdecydowanie mocniejsza.